Poděkování sponzorům

Vytvořeno: čtvrtek 25. srpen 2011 13:50

Vymena_okenV průběhu března a dubna letošního roku bylo zveřejněno několik článků, jejichž prostřednictvím byla široká veřejnost informována o akci nazvané „Darujte okno – pomůžete seniorům“.
Smyslem této akce bylo za přispění podnikatelské i občanské veřejnosti pomoci řešit složitou situaci v Domově pro seniory na Kamenické ulici v Děčíně.

Díky akci založené na vstřícnosti řady právnických i fyzických osob se nakonec podařilo pro objekt Domova pro seniory zabezpečit celkem 35 nových, plastových oken. A jak dnes situace s okny v objektu na Kamenické ulici vypadá? Do poloviny srpna byla provedena výměna celkem 22 oken v budově B, zbývající okna budou vyměněna v Domově v budově A v nejbližším možném termínu.

Na akci se podílely tyto právnické a fyzické osoby:

Milan Vinařický, Lubomír Hrubý, MUDr. František Plhoň, MUDr. Zbyněk Goldammer, Rudolf Braun, MOTO ARTE s.r.o., ZEMPRA DC s.r.o., KRTEK Technik, s.r.o., WALI CZ s.r.o., Děčínský stavební podnik s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., DOKOM FINAL s.r.o., KOMPLEX DC s.r.o., Jaroslav Foldyna, EpaS - BS s.r.o., EDS HOLDING, a.s., Alcan Děčín Extrusions s.r.o., Daniela Trojanová, MAJJ - KUPEC s.r.o., MUDr. Ivan Stríbrský, MUDr. Anna Briestenská, Pavel Němec, Zemní a dopravní stavby, Hrdý Milan, s.r.o., Valdemar Grešík - Natura s.r.o., Jiří Barák, Helena Pelantová, zaměstnanci Magistrátu města Děčín - Odboru sociálních věcí a zdravotnictví, DUNA, a.s. Děčín, zaměstnanci Centra sociálních služeb Děčín, p.o.

Všem těm, kdo tuto akci podpořili a darovali okno, Centrum sociálních služeb Děčín upřímně děkuje.

Kontakt:
Bc. Milan Kubát
projektový manažer, tiskový mluvčí
Centrum sociálních služeb Děčín, p.o.
U Plovárny 1190
405 01 Děčín I
tel:    +420 412 502 130
mob: +420 739 601 130
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.