& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Poděkování sponzorům

Vytvořeno: čtvrtek 25. srpen 2011 13:50

Vymena_okenV průběhu března a dubna letošního roku bylo zveřejněno několik článků, jejichž prostřednictvím byla široká veřejnost informována o akci nazvané „Darujte okno – pomůžete seniorům“.
Smyslem této akce bylo za přispění podnikatelské i občanské veřejnosti pomoci řešit složitou situaci v Domově pro seniory na Kamenické ulici v Děčíně.

Díky akci založené na vstřícnosti řady právnických i fyzických osob se nakonec podařilo pro objekt Domova pro seniory zabezpečit celkem 35 nových, plastových oken. A jak dnes situace s okny v objektu na Kamenické ulici vypadá? Do poloviny srpna byla provedena výměna celkem 22 oken v budově B, zbývající okna budou vyměněna v Domově v budově A v nejbližším možném termínu.

Na akci se podílely tyto právnické a fyzické osoby:

Milan Vinařický, Lubomír Hrubý, MUDr. František Plhoň, MUDr. Zbyněk Goldammer, Rudolf Braun, MOTO ARTE s.r.o., ZEMPRA DC s.r.o., KRTEK Technik, s.r.o., WALI CZ s.r.o., Děčínský stavební podnik s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., DOKOM FINAL s.r.o., KOMPLEX DC s.r.o., Jaroslav Foldyna, EpaS - BS s.r.o., EDS HOLDING, a.s., Alcan Děčín Extrusions s.r.o., Daniela Trojanová, MAJJ - KUPEC s.r.o., MUDr. Ivan Stríbrský, MUDr. Anna Briestenská, Pavel Němec, Zemní a dopravní stavby, Hrdý Milan, s.r.o., Valdemar Grešík - Natura s.r.o., Jiří Barák, Helena Pelantová, zaměstnanci Magistrátu města Děčín - Odboru sociálních věcí a zdravotnictví, DUNA, a.s. Děčín, zaměstnanci Centra sociálních služeb Děčín, p.o.

Všem těm, kdo tuto akci podpořili a darovali okno, Centrum sociálních služeb Děčín upřímně děkuje.

Kontakt:
Bc. Milan Kubát
projektový manažer, tiskový mluvčí
Centrum sociálních služeb Děčín, p.o.
U Plovárny 1190
405 01 Děčín I
tel:    +420 412 502 130
mob: +420 739 601 130
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi