& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Senioři navštívili děti ve školce

Vytvořeno: středa 7. červen 2017 12:28

upraveny DSCN1018

Nuda, zahálka...to jsou slova, která v Domově pro seniory na Kamenické ulici nemají své místo. Květen byl nabitý akcemi. Naši senioři netrávili čas jen ve "svém" prostředí, ale vydali se na návštěvu. Pozvala je třída Včeliček z MŠ Riegrova, kde děti pod vedením paní učitelky Kamily Ulbrichtové měly perfektně připravený program. Potěšily návštěvu zpěvem, tanečky i básničkami. Nejdojemnější bylo následné povídání o životě. Děti také našim klientům ukázaly svoji školku a provedly je po zrevitalizované zahradě. Těšíme se na další podobná mezigenerační setkání!

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi