& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Do Domina přišel i kouzelník

Vytvořeno: pátek 3. listopad 2017 12:01

upraveny Domino Halloween kol

Konec října je již i v našich krajích spjat s oslavou Halloweenu. V Dominu se rozhodli uspořádat pro klienty i ze spřátelených služeb strašidelnou akci. V pozvánce mimo jiné stálo, že možná přijde i kouzelník. Jaké bylo překvapení příchozích hostů, když spatřili stolek s připravenými rekvizitami.
Kouzelník předvedl několik zábavných čísel, svými vtipnými komentáři skvěle bavil celé osazenstvo a do kouzlení zapojil i několik asistentů z řad našich klientů. Ti byli nadšeni svým podílem na vystoupení, proto je už teď jisté, že magie má u nás i pro příště dveře otevřené.
Celkovou atmosféru dokreslily skvělé kostýmy všech přítomných, strašidelná výzdoba i občerstvení v podobě perníčků, či pečených prstů. Bylo to krásné, proto za rok zase strašení zdar!

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi