& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Seniory navštívil Mikuláš

Vytvořeno: pátek 12. leden 2018 13:33

upraveny DS mikulas kol

Přímo na svátek Mikuláše naše klienty navštívil čert, anděl a Mikuláš, tyto bytosti představovali studenti Střední školy zahradnické a zemědělské Antonína Emanuela Komerse Děčín – Libverda, p.o. Studenti v doprovodu paní Zachové navštívili postupně všechny klienty na pokojích, popřáli jim krásné Vánoce a předali i krásné pokojové květiny vypěstované ve škole.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi