& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Velikonoční výstava potěšila návštěvníky

Vytvořeno: pátek 23. březen 2018 13:47

upraveny DS velikonocni vystava 2018 kolaz

V pátek 23. března 2018 proběhla v Domově pro seniory na Kamenické ulici (CSS Děčín) tradiční velikonoční výstava za účasti primátorky Marie Blažkové a náměstkyně Hany Cermonové.

  Klienti spolu s našimi zaměstnanci připravili pro návštěvníky opět spoustu krásných dekorací, které mohou pomoci doladit sváteční atmosféru v bytě. „I letošní velikonoční výstavu považuji za vydařenou. Rád bych poděkoval všem, kteří si na ni našli cestu a v rámci veřejné sbírky přispěli klientům na další rozvoj jejich volnočasových aktivit,“ uvedl vedoucí střediska Jiří Hatlapatka. „Našim klientům dala příprava výrobků velkou práci, proto jsme rádi, když se dočká ocenění, letos se mezi novinkami objevily například vyšívané obrázky,“ doplnila Dita Hornová, vedoucí sociálně terapeutického oddělení.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi