& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Plníme přání seniorům

Vytvořeno: pátek 27. duben 2018 10:37

Plníme přání seniorům je program, který pomáhá naplnit sny lidem, kteří ani přes vyšší věk a případná omezení neztratili chuť žít a trávit svůj čas aktivně. Díky Sodexu a jeho partnerům vznikla veřejná sbírka, která podpoří vybraná přání zařízení pro seniory a seniorských klubů.

Náš Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem na Kamenické ulici se do projektu zapojil, naše přání bylo vybráno a teď je jen na přispěvatelích, zda nás podpoří. Klientů by moc pomohl terapeutický stůl, který lze využívat při nácviku jemné motoriky.

Odkaz na přání najdete zde:
http://www.plnime-prani-seniorum.cz/cs/detail-prani/178-interaktivni-hrani

Velice děkujeme, pomůžete-li našim seniorům v rozvoji jejich aktivit a připojíte se ke sbírce.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi