& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Srpen plný akcí pro seniory

Vytvořeno: pátek 21. září 2018 12:38

upraveny DS Most srpen 2018 kol

Letošní srpen byl v porovnání s jinými roky rekordní v počtu akcí pro naše seniory.
První srpnový den dorazil mezi klienty na skupinové povídání farář Oldřich Suchý, bohužel nám oznámil, že se jedná o jeho poslední návštěvu, protože se stěhuje a nebude moci nadále docházet. Společně jsme mu poděkovali za jeho dlouhou spolupráci s námi a popřáli mu hodně štěstí.
Druhý srpnový den byl ve znamení společného posezení v zahradním altánu s grilováním uzenin a volnou zábavou.
Třetí akcí byla naše každoroční tradice a tou byla návštěva dvou lektorů ze ZOO Děčín, kteří si pro naše klienty připravili projekci zajímavého dokumentu o přírodě. Druhá část byla věnována ukázce živých zvířat, kdy si senioři mohli pohladit králíčka, gekončíka, agamu a hady. V závěru proběhla ukázka rozmanitých přírodnin. Lektoři ochotně zodpověděli všechny dotazy.
Abychom nepořádali vše jen v prostorách Domova pro seniory, Domova se zvláštním režimem (CSS Děčín, p.o., Kamenická ulice), vyjeli jsme s našimi klienty na děčínský zámek do zámecké kavárny na sladké dobroty, na kterých si všichni pochutnali a pokochali se krásou místního zámku a přilehlého okolí.
Pátou akcí byla naše účast na Letním setkání seniorů na hipodromu v Mostě, kde byl připraven bohatý program, jak v podobě soutěží, tak i kulturního programu a dobrého občerstvení.
Předposlední akce byla návštěva senior klubu Zlatý podzim, kde byla připravena živá hudba k poslechu i případně k tanci.
Posledním výletem byla návštěva děčínské ZOO, kde si senioři prošli místní zajímavou expozici zvířat.
V průběhu měsíce jsme se seniory vyrazili i do vedlejší restaurace Výpřež, ve které si dali výborné poháry a kávičku.

upraveny DS ZOO kol

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi