& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Mezinárodní den seniorů 2018

Vytvořeno: středa 26. září 2018 11:38

Na první den v říjnu připadá již každoročně (od roku 1998) Mezinárodní den seniorů. Je věnován našim rodičům, prarodičům, maminkám, tatínků, babičkám, dědečkům. Je to den, kdy bychom si měli připomenout nejen to, s čím se naši senioři musí dennodenně potýkat, ale i sociální izolaci, ve které se mohou ocitnout.
Předpokládá se, že v budoucnu se počet seniorů výrazně zvýší. Proto bychom na ně neměli zapomínat. Je přeci báječné moci čerpat z jejich životních zkušeností, vzpomínek a moudra. I ti, kteří dnes hýří mládím a jsou plni sil, by si měli uvědomit, že i na ně seniorský věk čeká.
Zastavme se tedy tento den alespoň na chvilku a udělejme svým blízkým výjimečný den, na který budeme všichni rádi vzpomínat.

PhDr. Jana Skalová
ředitelka organizace

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi