& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Ježíškova vnoučata pomáhala

Vytvořeno: středa 2. leden 2019 17:32

Úspěšný projekt Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata se dočkal v letošním roce svého pokračování.

V domovech pro seniory žijí lidé bohatým společenským životem, žel se jim někdy nedostává kontaktu s vlastní rodinou. Těch, kteří chtějí pomoci seniorům, letos opět přibylo. Do akce se se svou pomocí zapojili také obyvatelé Arnoltic a pracovníci Základní školy Kamenická. Vybrali pro seniory Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici velké množství pochutin, které mohou zdejším klientům zpříjemnit volnočasové aktivity. Předání se uskutečnilo za přítomnosti Jaroslava Skály za dárce, Jiřího Hatlapatky, vedoucího Domova pro seniory a jeho zástupkyně Dity Hornové.

upraveny DS Anoltice vnoucata kol

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi