& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Vánoční akce v Domově pro osoby se zdravotním postižením v Boleticích

Vytvořeno: pondělí 21. leden 2019 14:16

V říjnu se naše organizace pravidelně zapojuje do akce Týden sociálních služeb (pořádá APSS ČR), jehož součástí jsou dny otevřených dveří. Na prohlídku našeho zařízení tentokrát přišli mj. studenti středního odborného učiliště v Křešicích. Při této příležitosti vznikla myšlenka zapojit se více do vzájemné spolupráce. Na počátku prosince se proto uskutečnilo setkání, na kterém studenti spolu s našimi klienty vyráběli vánoční dekorace (ozdobné květináče, věnce) nebo zdobili perníčky. Společně si také zazpívali několik koled. „Akce se setkala s velmi kladným ohlasem jak ze strany našich klientů, tak i studentů, proto bychom ji o Velikonocích rádi zopakovali,“ zakončila Lucie Písaříková, vedoucí úseku přímé péče DOZP Boletice.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi