& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Poděkování

Vytvořeno: pondělí 22. duben 2019 14:01

upraveny DSCN3764

Jménem naší organizace, Centra sociálních služeb Děčín, p.o., našich zaměstnanců, a především klientů Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem bychom rádi z celého srdce poděkovali Veronice Dunovské a Ele Černohousové (včetně jejich rodin – Kateřině Dunovské, Miroslavu Dunovskému, Lole Černohousové) za jejich nápad, který nebývá v této individuální podobě a v tomto věku dívek tak častý. Jmenované žákyně 5.C ze Základní školy Dr. Miroslava Tyrše napadlo po jednom vyprávění paní učitelky o tom, jak je hezké, když lidé obdarovávají jiné, že by mohly na velikonoční svátky udělat radost seniorům v našem zařízení ručně vyrobenými dárečky. A tak ve svém volného čase za pomoci svých rodin vyrobily dárečky z keramiky, zápichy do květináčů, záložky do knih, papírové ozdoby a velikonoční věnce na dveře. Tyto dárky chtěly předat osobně, proto ve svém volnu přišly osobně předat většině seniorů připravené dárečky. Za doprovodu zaměstnanců šly dívky pokoj po pokoji a reakce seniorů byla úžasná, byli mile překvapeni a dojati.
Vážíme si jejich nápadu, nadšení, času, ale i chuti přijít a osobně i každému popřát krásné svátky.
Tímto ještě jednou moc děkujeme!

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi