& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Klienti denního stacionáře se s chutí zapojili do práce

Vytvořeno: středa 22. leden 2020 14:21

upraveny Domino pracovni aktivity 2020 kol

Konec roku 2019 byl v denním stacionáři mimo jiné ve znamení nadšení z možnosti obměny staršího nábytku za nový, lépe vyhovující potřebám klientů. Začátkem ledna jsme obdrželi objednané zboží v rozloženém stavu v krabicích. Jelikož se klienti zajímali o obsah krabic a nemohli se dočkat, až nábytek bude sestavený a budou jej moci používat, začali jsme společnými silami s ne příliš náročnou kompletací jídelního stolu a židlí. Každý klient, který měl zájem, se mohl zúčastnit. Někdo šrouboval, jiný podával díly, další připravoval šrouby... vznikla tak výborná spolupráce, rozvíjela se vzájemná komunikace, slovní zásoba klientů, koordinace oko-ruka, trénink jemné motoriky a manuální pracovní činnosti. Odměnou po práci byl dobrý pocit, když se klienti společně spokojeně posadili u nově sestaveného stolu a viděli výsledek svého snažení. 

Jitka Studená, denní stacionář Domino

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi