& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Návštěvy v pobytových zařízeních

Vytvořeno: pátek 22. květen 2020 9:43

Oznamujeme příbuzným, přátelům a známým našich klientů, že od 25.5.2020 jsou rozhodnutím vlády ČR opět povoleny návštěvy v pobytových zařízeních naší organizace (Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace).
Pro zachování příznivé epidemiologické situace je nicméně nezbytně nutné před vstupem do zařízení dodržovat zvýšená bezpečnostní opatření, se kterými budete seznámeni u vchodu do daného zařízení, v případě nejasností se předem telefonicky informujte.
Žádáme Vás, abyste ke vstupu do objektu Domova pro seniory na Kamenické ulici užívali pouze hlavní vchod ze dvora, ostatní vstupy jsou uzavřeny. Zároveň Vám děkujete, že respektujete návštěvní dobu do 17 hodin.
Věříme, že si budete opět moci užít společné příjemné chvíle se svými blízkými. My uděláme maximum pro jejich i Vaše bezpečí.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi