& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

V Centru sociálních služeb Děčín, příspěvkové organizaci proběhlo očkování proti covidu-19

Vytvořeno: pátek 12. březen 2021 11:29

Očkování proti této nevyzpytatelné chorobě, a to zejména ohrožených skupin obyvatel, je velkým tématem posledních týdnů.
Také klienti a zaměstnanci našich sociálních služeb – Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem, Domova pro osoby se zdravotním postižením a Pečovatelské služby, kteří projevili zájem, byli naočkováni první dávkou očkovací látky.

Přejeme všem především pevné zdraví.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi