& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Poděkování mládeži z Křesťanského společenství Děčín

Vytvořeno: úterý 6. duben 2021 12:04

upraveny krest

Rádi bychom poděkovali mládeži z Křesťanského společenství Děčín (jmenovitě: Naty, Kátě, Klárce, Matějovi, Janě, Tomášovi, Davidovi, Verče a Džonymu) za to, že v době velikonočních svátků usilovně pracovali na přáníčkách, do kterých přiložili i velikonoční napečené cukroví. Mimo přáníčka nám předali také krásný dopis, ve kterém všem seniorům přejí požehnané Velikonoce a připojili i text plný podpory a naděje v lepší zítřky. Seniorům jsme rozdali všechna přáníčka a vyřídili pozdravení, což je velice potěšilo.

Děkujeme všem výše uvedeným za jejich laskavost a podporu.

Bc. Dita Hornová, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem, Kamenická ul.

upraveny Dopis

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi