& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Hudební dárek pro seniory

Vytvořeno: pondělí 10. leden 2022 15:08

Dárci projektu Ježíškova vnoučata obdarovali naše klienty zejména v prosinci, ale několik realizací dárků bylo naplánováno až na leden. Prvním z nich bylo přání jedné naší seniorky poslechnout si společně s dalšími obyvateli hudební vystoupení dechové hudby. Toto přání se rozhodla zrealizovat dárkyně MUDr. Veronika Králová z Ústí nad Labem, která do našeho domova objednala hudební skupinu Caroline Band z Kladna. Hodinové vystoupení bylo naprosto úžasné, tříčlenná skupina hrála a zpívala známé šlágry, do zpěvu se zapojila většina seniorů a došlo i na tanec. Klientka, která si hudbu přála, měla několikrát dojetím slzy v očích. Na tvářích seniorů bylo dobře patrné, která píseň je pro ně srdeční záležitostí. Všichni přítomní si akci moc užili a my ještě jednou moc děkujeme nejenom MUDr. Králové, ale i
Caroline Band.

Bc. Dita Hornová, DiS., vedoucí oddělení sociálně-terapeutického – Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (Kamenická ul.)

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi