& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Povolení návštěv v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem

Vytvořeno: pondělí 21. březen 2022 14:31

Informace pro příbuzné a známé našich klientů: od úterý 22.3.2022 jsou opět povoleny návštěvy v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem na Kamenické ulici. Přístup bude umožněn pouze hlavním vchodem, zde žádáme o zapsání do knihy návštěv. Připomínáme povinnost mít nasazený respirátor po celou dobu návštěvy. Velice Vám děkujeme za dodržování těchto opatření.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi