& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Výlet seniorů do zámeckých zahrad

Vytvořeno: středa 8. červen 2022 12:31

IMG 20220531 WA0051

Poznávání děčínského zámku a jeho okolí mělo poslední květnový den pokračování. Tentokrát jsme s klienty Domova pro seniory, Domova se zvláštním režimem (Kamenická ul.) odjeli obdivovat krásu zámeckých zahrad. Počasí bylo krásné a slunečné jako na objednávku. Většina výpravy sice děčínský zámek již v minulosti navštívila vícekrát, ale zahrady zámku tak často nenavštěvovala, a tak byli všichni současnou podobou a úpravou zahrad nadšeni. Prošli jsme si vše, co se projít dalo v rámci bezbariérovosti. A nebyl by to ten správný výlet, kdyby nebyl zakončen něčím sladkým. Proto se všichni přesunuli o kousek níže pod zámek do Café-Restaurant Franz Josef I, kde se odměnili zmrzlinovým mega pohárem. Všichni si výlet maximálně užili a už se těší na ještě bohatší červnovou nabídku akcí a výletů.

Bc. Dita Hornová, DiS., vedoucí oddělení sociálně-terapeutického – Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (Kamenická ul.)

Služba byla podpořena Ústeckým krajem.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi