& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Denní stacionář Domino

Vytvořeno: středa 15. březen 2023 11:55

Domino letak nove logo 2023

Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace nabízí od 1.1.2023 nově sociální službu – denní stacionář pro osoby s poruchou autistického spektra.

„Služba je poskytována osobám od 15 let věku, které žijí v Ústeckém kraji, a to v době, kdy se jim jejich blízcí nemohou věnovat,“ říká Lucie Písaříková, vedoucí Služeb pro osoby se zdravotním postižením.

„Mladým a dospělým lidem s autismem, příp. kombinovaným zdravotním postižením nabízíme možnost trávit čas v podnětném prostředí. V jeden okamžik mohou být ve stacionáři tři klienti, což nám umožňuje individuálně cílenou péči a podporu. Mohou zde získávat nové zkušenosti prostřednictvím různých aktivit s ohledem na jejich přání, potřeby a možnosti. V neposlední řadě se ve stacionáři také mohou setkávat se svými vrstevníky. Snažíme se o rozvoj dovedností klientů a podporujeme jejich samostatnost,“ doplňuje vedoucí zařízení Jitka Studená.

V provozu je Denní stacionář Domino (Žerotínova 200/1, Děčín 3) každý den od 7.00 do 15.00 hodin (kromě víkendů a státních svátků).
Služby v denním stacionáři se hradí, lze se individuálně domluvit na konkrétních dnech a době využívání služby.
V případě Vašeho zájmu o bližší informace kontaktujte pověřené pracovnice:
Bc. Jana Trojanová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 732 530 706 nebo
Bc. Jitka Studená, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 722 141 331

Služba byla podpořena Ústeckým krajem.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi