& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Turnaj v pétanque se vydařil

Vytvořeno: čtvrtek 22. září 2011 14:44

P1040623Za účasti primátora statutárního města Děčín Františka Pelanta, náměstkyně primátora Hany Cermonové, generálního ředitele Severočeských vodovodů a kanalizací, a.s. (SčVK) Bohdana Soukupa, ředitele Nadačního fondu Veolia Jana Dolínka, ředitelky CSS Děčín Jany Skalové a sportovců z řad seniorů proběhl v pátek 16. září v Domově pro seniory na Kamenické ulici v Děčíně turnaj ve hře pétanque. Fotografie z akce

Vedle dvou domácích děčínských družstev ze střediska č. 2 – Domov pro seniory měli své zastoupení na turnaji i senioři z Městského ústavu sociálních služeb Chomutov a Domova pro seniory Podbořany.  O tom, že senioři tuto hru skutečně ovládají, se měli možnost přesvědčit i všichni přihlížející. Však také z jejich úst často zněla na adresu soutěžících slova uznání. Zvláště vydařené hody, kterých nebylo zrovna málo, pak u mnoha přítomných vzbuzovaly jen údiv a nevěřícné pokyvování hlavou. Vítězem turnaje se stalo družstvo Domova pro seniory Děčín před Domovem pro seniory Podbořany. Konečné vítězství ale patří všem, kdo se rozhodli strávit podzimní slunečné dopoledne aktivně.  

soutěžící s generálním ředitelem akciové společnosti Severočeské vodovody a kanalizace Bohdanem Soukupem a primátorem statutárního města Děčín Františkem Pelantem
soutěžící s generálním ředitelem akciové společnosti Severočeské vodovody a kanalizace Bohdanem Soukupem a primátorem statutárního města Děčín Františkem Pelantem

Na závěr jen dodejme, že turnaj v pétanque se uskutečnil pod záštitou Nadačního fondu Veolia, který buduje hřiště pro pétanque v rámci sociálního projektu pro aktivní seniory. V loňském roce proběhl turnaji v Chomutově. A kde se bude konat turnaj příští rok? Nechme se překvapit.

P1040654
úspěšný hod týmu Podpořan

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi