& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Invalidní vozík pro pečovatelskou službu

Vytvořeno: čtvrtek 10. listopad 2011 11:13

vozikAkciová společnost Schindler CZ zaujímá na českém trhu v oblasti výtahové problematiky pozici významného hráče. Vedle nesporných podnikatelských úspěchů ale nezapomíná ani na ty, kdo se bez cizí pomoci jen stěží obejdou. V poslední době se o velkorysosti uvedené firmy přesvědčilo Centrum sociálních služeb Děčín, které v našem městě poskytuje řadu sociálních služeb včetně pečovatelské služby. 

Dne 3. listopadu se v Domě s pečovatelskou službou v Přímé ul. v Děčíně 32 uskutečnila malá slavnost, při které zástupci společnosti předali klientům a personálu uvedeného zařízení věcný dar, invalidní vozík v hodnotě 11.650 Kč. Současně s tímto darem byl uveden do provozu i zbrusu nový výtah. Invalidní vozík, který předali společně ředitel liberecké pobočky akciové společnosti Schindler CZ Jaroslav Pokorný a obchodní technik Zdeněk Koula, bude sloužit potřebám pečovatelské služby v Děčíně 32. Význam tohoto daru vystihla klientka pečovatelské služby p. Pánková, když řekla: „Personál se zde o nás stará skutečně velmi dobře a za péči a starostlivost mu děkujeme. Není to s námi vždy jednoduché, proto tento věcný dar určitě personálu ulehčí jeho namáhavou práci.“ Za Centrum sociálních služeb Děčín převzaly věcný dar a současně poděkovaly ředitelka Jana Skalová a vedoucí střediska č. 5 Lucie Písaříková. Poté všichni účastníci setkání neformálně pohovořili o problematice sociálních služeb.

vozik

 

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi