& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Vánoční prodejní výstava

Vytvořeno: čtvrtek 1. prosinec 2011 17:38

Stalo se již téměř tradicí, že Domov pro seniory v Děčíně pořádá každoročně pro širokou veřejnost vánoční prodejní výstavu, na které je možné zakoupit pro své rodinné příslušníky, přátele a známé řadu originálních vánočních dárečků. Nejinak je tomu i v tomto roce. icon Pozvánka (1.85 MB)
Prodejní výstavu pořádají klienti i personál Domova pro seniory na Kamenické ul. v Děčíně v pátek 9. prosince v době od 10 do 17 hodin. V příjemném a klidném prostředí Domova si bude moci každý návštěvník prohlédnout a v případě zájmu i zakoupit nejen dárky pro své blízké, ale i různé výrobky vhodné k adventní výzdobě bytu. K návštěvě vánoční prodejní výstavy srdečně zvou klienti a personál Domova pro seniory v Děčíně II, Kamenická 755/195. Na Vaši návštěvu se moc těšíme.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi