& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Červnové akce na Kamenické

Vytvořeno: úterý 11. červenec 2017 11:38

upraveny DS zooterapie kol

Měsíc červen byl zahájen pravidelným skupinovým setkáním s „naším“ farářem Vojtěchem Suchým.
Druhá červnová akce byla ryze sportovně – soutěžního rázu, protože jsme přijali každoroční pozvání na turnaj v pétanque do DOZP Brtníky. Letos jsme se svým věkově nejstarším týmem sklidili veliký úspěch v podobě získání bronzové medaile.
Třetí červnová akce byla ve znamení setkání více generací a živočišných druhů. Zní to sice prapodivně, ale šlo o velice příjemné setkání našich seniorů v zahradním altánu s dětmi z MŠ Riegrova a Jitkou s Ladou Flachsovými a jejich zvířátky. Děti a senioři vyposlechli povídání o přítomných zvířecích hostech, které bylo doplněno ukázkou schopností canisterapeutických psů. Po ukázce proběhlo obcházení přítomných s jednotlivými zvířátky, která si mohli vzít do náruče a pohladit si je. Ve druhé polovině vystoupily děti se svým pěveckým vystoupením a v samotném závěru nakreslily pro seniory pěkné barevné obrázky.
Předposlední akcí byla návštěva našich seniorů v městském útulku pro toulavá a opuštěná zvířata na Starém Městě. Senioři s doprovodem si nejen prohlédli prostředí celého útulku, ale byla pro ně připravena i velice zajímavá a poutavá přednáška o útulku, jeho historii, současnosti, způsobu odchytu zvířat, či několik smutných i veselých příběhů ze života jejich zvířecích svěřenců.
Poslední červnovou akcí bylo setkání klientů a rodinných příslušníků s vedením Služeb pro seniory, na kterém se probrala témata jako je spokojenost s péčí, volnočasovým programem, praním, vařením apod.
Ani během prázdninových měsíců nechceme v nastaveném tempu zrealizovaných akcí polevit, a tak se mají naši klienti na co těšit.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi