& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Domino si užívalo na středočeské farmě

Vytvořeno: úterý 11. červenec 2017 11:40

upraveny Domino rekreace kol

Klienti denního stacionáře Domino strávili necelý červnový týden v příjemném prostředí středočeské farmy. Počasí nám přálo, teplé a slunečné dny jsme trávili u bazénu. Kdo se chtěl zchladit, mohl se ukrýt v chládku dřevěného altánu a pozorovat bublající potůček s rybami. Největší atrakcí byli koně, volně přístupná ohrada s koníky a oslíkem, tam se všem klientům moc líbilo, mohli si je pohladit, pomazlit se s nimi. Během pobytu jsme navštívili nedaleký Zámek Konopiště, jeli jsme benešovským ekovláčkem, který nás zavezl přímo na místo, cestou jsme se dozvěděli zajímavosti z Benešova a okolí a zahlédli i známé místní památky. Na zámku jsme se prošli Růžovou zahradou doplněnou spoustou soch, mezi kterými se procházeli pávi, poté jsme se v rámci prohlídky zámku dozvěděli spoustu informací z jeho historie. Po celou dobu převládala dobrá nálada, počasí nám přálo a k naší nemalé spokojenosti jistě přispěla i výborná kuchyně a vstřícný personál farmy. Domů jsme odjížděli plni zážitků a s přáním se sem opět podívat.
Jitka Studená, vedoucí stacionáře

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi