& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Turnaj v pétanque

Vytvořeno: úterý 17. říjen 2017 14:21

V rámci Týdne nejen pro seniory pořádaném Statutárním městem Děčín byl Centrem sociálních služeb Děčín uspořádán turnaj tříčlenných družstev ve hře pétanque v prostoru Domova pro osoby se zdravotním postižením v Boleticích.
Jednalo se o otevřený turnaj, kterého se mohla zúčastnit jakákoliv družstva, nicméně většinu zúčastněných tvořili klienti pořádající organizace. Z celkem pěti přihlášených družstev byli nejúspěšnější senioři z Domova pro seniory Kamenická, kteří jednoznačně zvítězili a odvezli si vítěznou trofej.
I když šlo o soutěžní klání, podstatou tohoto turnaje nakonec nebylo pořadí a výsledky, ale příjemně strávené dopoledne ve společnosti podobně naladěných obyvatel našeho města.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi