& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Zářijové akce pro seniory na Kamenické

Vytvořeno: úterý 10. říjen 2017 13:33

upraveny DS olympiada 2017

Letošní čtvrté září bylo pestrým dnem nejen pro děti školou povinné, ale i pro naše klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici (Centrum sociálních služeb Děčín, p.o.), protože si pro ně OC Pivovar připravilo úžasné odpoledne v podobě grilování s hudebním programem. Naši klienti si mohli pochutnat na kvalitních uzeninách připravených v pivovarské restauraci Kapitán, součástí překvapení byla i nabídka výborného piva z místního minipivovaru. K poslechu zahrál hudebník pan Racek s doprovodem zpěvaček.


V polovině září odjel náš seniorský tým soutěžit na IV. olympiádu do DOZP Krásná Lípa, kde bylo připraveno půldenní sportovní klání završené výborným pohoštěním a hudební zábavou.
Třetí zajímavou akcí přímo v našem zařízení byla velice poutavá přednáška paní knihovnice Evy Kubšové o životě významných osobností Vlasty Buriana a Jaroslava Marvana. Ta byla doplněna o zajímavé knihy a fotografie.
Měsíc září uzavírala pravidelná čtvrtletní akce: Setkání klientů a rodinných příslušníků s vedením zařízení. O setkání byl veliký zájem. Aby informační setkání bylo příjemnější, bylo doplněno o drobné pohoštění všech přítomných.
Tento měsíc jsme poprvé v praxi vyzkoušeli novinku, ze které máme obrovskou radost, protože zkvalitnila úroveň místních akcí – tou novinkou je profesionální ozvučení jídelny (2 bezdrátové mikrofony a další potřebná technika).

upraveny DS Libverda kol

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi