& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Lednové akce u seniorů

Vytvořeno: pátek 9. únor 2018 12:58

upraveny SPS leden kol

Nový rok 2018 jsme v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem na Kamenické ulici, co se týče kulturních a společenských akcí, odstartovali v plné parádě.

Prvním návštěvníkem byl pan farář – Oldřich Suchý, se kterým si senioři mohli příjemně popovídat ve společenské místnosti.

Druhým pozvaným hostem byl herec a hudebník z ústeckého divadla pan Radek Konař, který si pro naše klienty připravil hodinové pěvecké vystoupení s tématikou: Karel Gott. Seniorům se vystoupení moc líbilo a určitě pana Konaře rádi opět mezi sebou přivítají.

Ve druhé polovině ledna proběhl v jídelně veliký turnaj v kostkách, který byl po celou dobu velice napínavý. Po sečtení všech výsledků proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů a ti byli i obdarováni sladkou odměnou.

Úplně poslední lednový den nás navštívila moc zajímavá návštěva a tou bylo 16 dětí s doprovodem z Dětského domova – Země dětí z České Kamenice. Děti si připravily pásmo písní, básniček a tance. „Třešničkou na dortu” bylo taneční vystoupení se světelnými efekty. Milým překvapením pro naše klienty bylo i obdarování každého přítomného klienta ručně vyrobenou papírovou květinou.

Ani v únoru nebudeme zahálet a pro naše seniory jsme si připravili pět větších akcí.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi