& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Domino si užívalo relaxační pobyt na koňské farmě

Vytvořeno: středa 20. červen 2018 13:10

upraveny Domino farma kol

Klienti denního stacionáře Domino strávili necelý červnový týden v krásném prostředí Máchova kraje. Na jejich přání jsme letos navštívili koňskou farmu „U Kopyta“ v Pavličkách. Všichni si mohli vyzkoušet jízdu na koni, vedení koně, hřebelcování. Za hezkého počasí jsme měli k dispozici venkovní slaný bazén, který byl příjemným osvěžením.


V rámci pobytu jsme navštívili obec Doksy, prošli si centrum obce, také jsme podnikli plavbu lodí po Máchově jezeře a navštívili Zoo Berousek. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme si výlet náležitě užili. Po celou dobu převládala dobrá nálada a k naší nemalé spokojenosti jistě přispěla i výborná kuchyně a vstřícný personál penzionu. Domů jsme odjížděli plni zážitků a s přáním se sem opět podívat. Všichni klienti byli nadšení, pobyt si maximálně užili, doma svým blízkým vyprávěli své zážitky.

Jitka Studená, vedoucí denního stacionáře Domino

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi