& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Projekt POSOSUK2

Vytvořeno: středa 25. červenec 2018 8:42

image002

 

Tisková zpráva o průběhu projektu Podpora sociálních služeb Ústeckého kraje 2 (POSOSUK2)


Od dubna 2017 je terénní program spolufinancován MPSV v rámci operačního programu ESF „Lidské zdroje a zaměstnanost“. Projekt je zaměřen na vyhledávání a kontakt s uživateli drog přímo v jejich přirozeném prostředí a na následnou snahu o minimalizaci zdravotních a sociálních rizik těchto osob i široké veřejnosti. Služba je provozována Kontaktním a poradenským centrem pro drogově závislé, které spadá pod Centrum sociálních služeb Děčín, p.o. Zázemí kontaktního centra se nachází na Teplické ulici 31/45 v Děčíně 4.
Terénní program poskytuje svoje služby v Děčíně, Benešově nad Ploučnicí, České Kamenici a Jílovém ve vymezených časech (bližší informace na stránkách www.cssdecin.cz).
V roce 2015 prošly terénní programy naší organizace certifikací RVKPP bez ztráty jediného bodu, což je důležité jako zpětná vazba o kvalitě a odbornosti našich služeb. Kromě toho mají terénní programy v rámci drogové prevence na Děčínsku dlouholetou tradici, a to od roku 1998.


Projekt POSOSUK2 bude probíhat do konce března 2020.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi