& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Červencové akce pro seniory na Kamenické

Vytvořeno: úterý 7. srpen 2018 11:15

upraveny DS vylety cervenec kol

Ten, kdo si myslí, že měsíc červenec si užívají pouze děti na prázdninách a jejich rodiče na dovolené, je na omylu, protože červenec byl pestrý i pro naše klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici (CSS Děčín, p. o.)


První akcí byl výlet CSS Minibusem na děčínský Sněžník, pokochat se krásnými výhledy a připomenout si, jak krásnou rozhlednu máme hned kousek od našeho města.
Druhým a velice zajímavým výletem byla návštěva mýdlárny Rubens v obci Růžová. V místní prodejně/dílně si senioři vyposlechli zajímavý výklad o postupu při výrobě mýdel a zároveň si mohli zakoupit nějaký přírodní produkt.
V následujících dvou týdnech proběhlo skupinové rehabilitační cvičení ve společenské místnosti pod vedením zkušené fyzioterapeutky a aktivizační pracovnice a týden na to se senioři mohli zúčastnit soutěžních her v místním parčíku.
V srpnu nás čeká ještě zajímavější program a tím je povídání s farářem, posezení s grilováním, návštěva ZOO Děčín u nás v zařízení, letní setkání seniorů v Mostě apod.

Dita Hornová, Domov pro seniory

upraveny DS akce cervenec kol

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi