& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Září plné akcí na Kamenické

Vytvořeno: úterý 8. říjen 2019 11:31

upraveny SpS zari 2019 kol

Září nebylo pestré jen pro školáky, ale i pro naše seniory. Důkazem toho bylo devět úspěšně zrealizovaných akcí, které měly pozitivní ohlasy.

První a unikátní akcí byla odborná přednáška o Africe od významné fotografky, spisovatelky, cestovatelky, žurnalistky aj. – Olgy Šilhové. Ta ve více než hodinové přednášce seniorům přiblížila pestrost fauny na území Afriky.
Druhou akcí byla každoroční účast na sportovních hrách seniorů v Krásné Lípě, kde díky své vytrvalosti a odhodlání získali naši senioři krásné bronzové umístění.
Během září se naši klienti mohli potěšit dvakrát poslechem živé hudby v senior klubu Zlatý podzim. A opět dorazil i stále oblíbenější farář Vladimír Volráb na skupinové povídání.
V polovině měsíce proběhla oblíbená hipoterapie opět přímo v našem parku.
Stejně jako minulý rok jsme nemohli chybět na zemědělské výstavě v areálu školy Libverda.
Předposlední akcí byl zajímavý výlet do provoněné mýdlárny Rubens v obci Růžová, kde bylo pro seniory připraveno povídání o výrobě mýdla a zároveň si i ručně vyrobené produkty mohli zakoupit.
Zářijový měsíc uzavřelo grilování uzenin netradičně spojené s hudební zábavou karaoke.

Dita Hornová, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi