& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Předvánoční spolupráce klientů denního stacionáře Domino a klientů Domova pro osoby se zdravotním postižením (DOZP) Boletice

Vytvořeno: středa 8. leden 2020 14:26

upraveny Domino spoluprace 2020 kol

Na konci druhého adventního týdne proběhla v kuchyňce DOZP Boletice příprava vánočního cukroví. V poklidné předvánoční atmosféře se peklo a poté slepovalo pečlivě vytvořené cukroví. Klientky DOZP mile přivítaly klienty denního stacionáře, společně při kávě probrali své zážitky a seznámili se s místním domácím mazlíčkem, papouškem Oskarem. Za poslechu vánočních koled upekli linecké cukroví a vanilkové rohlíčky. Za svou snahu dostali i malou ochutnávku. Poté jsme cukroví spravedlivě rozdělili a každý klient stacionáře a DOZP dostal jako vánoční dárek vlastnoručně upečené domácí cukroví v hezkém balíčku s přáním krásných Vánoc.

Jitka Studená, denní stacionář Domino

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi