& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Klienti denního stacionáře se zúčastnili předvánoční spolupráce se studenty SOU Křešice

Vytvořeno: pátek 10. leden 2020 13:41

upraveny Domino Kresice 2020 kol

Na základě dlouhodobé spolupráce jsme i letos přijali pozvání na předvánoční zdobení perníčků. Pro klienty bylo připraveno bohaté pohoštění, napečené perníčky připravené ke zdobení ve společnosti studentů a učitelů. V příjemné atmosféře za poslechu vánoční hudby se klienti věnovali zdobení perníčků cukrovou polevou a přátelské komunikaci se studenty. Každý si potom odnesl své výtvory v úhledném balíčku domů. Akce se všem zúčastněným velice líbila a dohodli jsme se předběžně na další návštěvě spojené s výrobou jarních dekorací u nás v denním stacionáři.

Jitka Studená, denní stacionář Domino

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi