& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Návštěvy v Domově pro osoby se zdravotním postižením Boletice od 25.5.2020 opět povoleny

Vytvořeno: středa 27. květen 2020 13:20

Od pondělí 25. 5. 2020 jsou opět povoleny návštěvy klientů v pobytových sociálních službách. S ohledem na ohroženou skupinu klientů Domova pro osoby zdravotním postižením Boletice je naším cílem omezit možnost rizikových kontaktů, proto jsou stanovena dle metodik MPSV „Pravidla návštěv“, se kterými bude každý návštěvník seznámen před vstupem do zařízení.
Návštěva je podmíněna podepsáním čestného prohlášení o bezinfekčnosti, návštěvě musí být změřena teplota. Pokud je vyšší než 37 °C, návštěvník není vpuštěn.
Po celou dobu návštěvy jsou dodržována pravidla nošení roušek, dezinfekce rukou, aj.

Děkujeme Vám za dodržování pravidel.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi