& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

MŠ Pohraniční navštívila seniory

Vytvořeno: pátek 27. leden 2023 12:26

IMG 20230126 WA0026

Třída Sluníčka z MŠ Pohraniční zavítala do Domova pro seniory, Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici se svým vystoupením. Děti měly s učitelkami secvičené pásmo písniček a pohybových říkanek. V závěru dětičky roznesly všem přítomným seniorům krásné obrázky, které ve školce namalovaly, a byl i prostor pro vzájemnou komunikaci mezi dětmi a seniory, kdy se jednotlivé děti představily a odpovídaly na dotazy klientů. Děti za své vystoupení sklidily veliký potlesk a jako poděkování dostaly od nás tašku plnou sladkostí a hlavním dárkem byl obrovský plyšový medvěd, kterého děti přímo na místě pojmenovaly jako Brumlu Popletu. Medvěd měl u dětí ohromný úspěch, protože se na něho okamžitě vrhly a každý chtěl z medvěda alespoň kousek na přitulení se. Nebyla to poslední návštěva této třídy, domluvili jsme se, že se opět uvidíme v březnu. Už teď se na ně senioři moc těší.

Bc. Dita Hornová, DiS., zástupkyně vedoucího střediska, vedoucí oddělení sociálně-terapeutického – Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (Kamenická ul.)

Služba byla podpořena Ústeckým krajem.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi