& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Poděkování za reborn panenku pro seniory

Vytvořeno: středa 13. září 2023 14:41

20230913 104326

Rádi bychom poděkovali paní Ladě Tlapákové a Vlastě Juklové za jejich nečekaný dárek v podobě nádherné reborn panenky, kterou pojmenovaly Jana. K panence Janě přinesly i certifikát o její reborn pravosti, speciální rodný list a další věcičky, které k panence neodmyslitelně patří – lahvičku na pití a magnetický dudlík.
Tyto dvě dárkyně ani předem neavizovaly, že by pro naše klientky Domova pro seniory, Domova se zvláštním režimem chtěly přinést tento milý dárek, o to větší to bylo překvapení. Pro ty, kteří nevědí, co to reborn panenka je, tak malé vysvětlení: „Reborn panenky napodobují co nejvěrněji živé miminko, úkolem tvůrce je vdechnout panence co nejrealističtější podobu“. S úspěchem se používají i u seniorů, kteří se jejich chováním uklidňují a zbavují stresu.
Dárkyně jsme doprovodily do jídelny, kde právě senioři čekali na oběd, a vzbudily jsme okamžité pozitivní reakce, miminko šlo z ruky do ruky a jen nerady ho klientky půjčovaly někomu dalšímu. Ještě jednou paní Ladě a Vlastě děkujeme!

Bc. Dita Hornová, DiS., zástupkyně vedoucího střediska, vedoucí oddělení sociálně-terapeutického – Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (Kamenická ul.)

Služba byla podpořena Ústeckým krajem.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi