& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Domino se učí vařit

Vytvořeno: středa 27. září 2017 13:36

upraveny Domino vareni

Nic nechutná lépe než vlastnoručně uvařené jídlo. V rámci aktivizačních činností se klienti denního stacionáře Domino věnují mimo jiné také nácviku vaření. Nejdříve se společně domluvíme, co budeme vařit, což není vždy jednoduché. Ne všem chutná to samé. Následně sepíšeme seznam potravin, které k vaření potřebujeme, a jde se na nákup. Každý se podílí na přípravě pokrmů dle svých možností a schopností. Klienti mají radost, že jejich snažení má smysl. Tato činnost je velmi oblíbená, protože jídlo je pro naše klienty velkou motivací. Navíc je pro všechny přínosem. Učí se zde společné komunikaci a spolupráci, poznají, že to není jen o uvaření jídla, ale také o kultuře stolování a společenském chování. Tato zkušenost se jim pak velmi hodí při návštěvě restaurace, kam také občas zajdeme.
Jitka Studená, vedoucí Domina

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi