& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Grilování s OC Pivovar

Vytvořeno: úterý 10. říjen 2017 13:20

upraveny DS Pivovar 2017

Slunečné počasí, příjemná hudba, dobré jídlo a pití – to jsou ingredience, které přímo předurčují hezky strávené odpoledne. Takové si užili i klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici (CSS Děčín, p.o.). Díky pomoci OC Pivovar si mohli návštěvníci akce pochutnat na grilovaných klobásách a ochutnat výtečné děčínské pivo. Obojí bylo přijato s radostí. Třešničkou na pomyslném dortu bylo hudební vystoupení pana Racka a jeho dvou zpěvaček, kdy si přítomní senioři mohli poslechnout i zazpívat známé písně.


„Těší nás, když můžeme pomoci dobré věci a tou dnešní odpoledne určitě bylo. Další setkání bychom rádi uspořádali na podzim, tentokrát opět za účasti dětí z Dětského domova v Krásné Lípě,“ uvedla Monika Kubíčková z OC Pivovar.
„Děkujeme za příjemné odpoledne, o jehož úspěchu svědčí i hojná účast našich klientů,“ doplnila Dita Hornová, vedoucí sociálně terapeutického oddělení Domova pro seniory.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi