& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Nabídka zaměstnání

Vytvořeno: úterý 25. srpen 2020 12:54

Na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK hledáme zaměstnance.

Požadujeme:
- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (splňující podmínky pro práci sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb.).
- Práce v intervenčních službách nebo v Domově pro osoby se zdravotním postižením.
- Kladný vztah k práci s klienty.

Nabízíme:
- Platové zařazení – 10. a 11. platová třída + příplatky + osobní hodnocení.
- 25 dnů dovolené + dodatková dovolená.
- Stravenky nebo stravování ve vlastní jídelně.
- FKSP.

Bližší informace poskytne personalista p. Jindřich Papay na tel.: 412 591 327, nebo jej můžete zkontaktovat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi