& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

V denním stacionáři Domino proběhla výstava výrobků klientů

Vytvořeno: středa 30. březen 2022 19:20

IMG 20220318 WA0010

V pátek 18.března proběhla v prostorech denního stacionáře Domino (Žerotínova 1, Děčín – Staré Město) jarní a velikonoční výstava výrobků, které klienti ve spolupráci s pracovníky vytvořili. Děkujeme za hojnou účast návštěvníků výstavy, kteří si přišli pořídit v rámci veřejné sbírky dekorace i praktické předměty pro sebe či své blízké. V rámci veřejné sbírky se podařilo vybrat krásných 5.897 Kč. Tyto finanční prostředky využijeme k pořízení dalšího materiálu, abychom mohli společně vytvořit další krásné výrobky, které potěší své nové majitele na výstavě následující.
Ještě jednou velké poděkování za Vaši pomoc.

Kolektiv denního stacionáře Domino

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi